Кіт в чоботях характеристика образу Кота

Кіт дістався у спадок молодшому синові мірошника. Почувши про намір бідняка, що зневірився, з'їсти його і з шкури зробити муфту, К. "мовив йому тоном статечним і серйозним : "Не засмучуйтеся, государ мій; дайте мені тільки мішок та замовте парі чобіт, щоб мені було в чому пробиратися через кущі, і ви побачите, що вам дісталася зовсім не така жалюгідна доля, як вам здається"". К. ловить дичину і приносить її в дар королеві від імені свого хазяїна маркіза де Караба. Через два - три місяці К.

дізнавшись про те, що король з дочкою вирушає в кареті на прогулянку, пропонує хазяїну викупатися в річці. Король, що проїжджає мимо, чує крики К. про допомогу, дає наказ врятувати і одягнути нібито тонучого маркіза і запрошує його у свою карету. К. біжить попереду карети, залякує селян і примушує їх говорити королеві, що поля і луги, на яких вони працюють, належать маркізові де Караба. Проникнувши в замок людоїда, найбагатішого у світі, К. захоплюється його здатністю перетворюватися на лева і просить його перетворитися на мишку.

Як тільки людоїд виконує його прохання, К. проковтує його і запрошує короля в замок маркіза де Караба. Захоплений король пропонує маркізові стати його зятем і того ж дня одружує його на своїй дочці. "Кіт став великою вельможею, а мишей ловив тільки для забави".

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар