Місто моєї мрії

Іноді у мене виникає бажання змінити наше місто. Перетворити його на місто моєї мрії. Я думаю, всім подобався б змінений за моїми проектами Луганськ . Під словом змінити я маю на увазі викорінення всіх недоліків , удосконалення архітектури , зростання культури і матеріального добробуту жителів.

По-перше , річка , на честь якої назвали місто , повинна бути гордістю , а не « каналізаційної » канавою . Я хотіла б, щоб річка була чистою , а вода в ній прозорою настільки , щоб було видно дно , і в ній плавали птахи . Тому перш за все потрібно побудувати гарні мусороприемники , щоб позбавити Лугань від частки сміттєпроводу . Потім очистити річку , влаштувати майданчики відпочинку , пляжі . Звідси почати і озеленення міста , будівництво скверів , парків , в тіні яких розташувалися б театри , кінотеатри , відеозали , бібліотеки. А park 1 травня я перетворила б у великій Луна- парк . Зоокуточок винесла б за місто і зробила на його базі зоопарк , де тварини гуляли б у вільних вольєрах .
Погано , що в різних районах міста немає своїх майданчиків для молоді. Чому всі повинні на свято їхати в центр ? Тим більше , що в наш район після 20 годин добиратися можна тільки в таксі або пішки. Зате центральну площу я побудувала б нову , сучасну . Головна будівля – я б назвала його міською думою – було б найвищим у всьому Луганську , сучасним по дизайну і в той же час схожим на замок , з великими годинами , відбивали час .
Нові житлові мікрорайони я теж забудувала б високими будинками з великими квартирами різноманітної планування , цікавими балконами і лоджіями , зеленими скверами і обладнаними двірниками з дитячою і « старечої » майданчиками , фонтанами , маленькими кафе , ігровими кімнатами , спортмайданчиками і магазинчиками .

У кожному такому мікрорайоні чергувала б громадська охорона , доглядаючи за порядком . Порушників чистоти і порядку строго карали б .
У місті зараз дуже багато малозабезпечених сімей , одиноких , бездомних людей , у яких не склалося життя . Чому б не зробити гуртожитки для них , де , вони відчували б себе не гірше інших , могли б допомогти один одному.
Не завадив би місту та притулок для бездомних тварин. Невже нікому їх не жалко? Доглядати за ними могли б допомагати діти. Може бути , хтось захотів взяти виходжених тварину до себе додому.
Я думаю , всі знають , які у нас дороги і вулиці. Пройти ввечері , наприклад , по Кіровці і не набити собі лоба дуже важко . Гарне освітлення , доступний всім комфортний транспорт , нормальні дороги не повинні бути тільки в центрі , адже ми всі – жителі одного міста , незалежно від того , де розташований наш будинок або школа. І кожну вулицю я озеленила б . У Луганську мало зелених насаджень , а адже чим більше зелені , тим свіже повітря.
Ніхто б не поскаржився , якщо б в місті було побільше місць , де можна випити чашечку чаю ​​, стакан лимонаду і з’їсти морозиво , тільки щоб ціни були доступні кожному.
Погано , що у нас не прийнято ще , як на Заході , надавати робочі місця дітям , дати їм заробляти , прибираючи приміщення , моя посуд , допомагаючи на заправці.

а Заході , надавати робочі місця дітям , дати їм заробляти , прибираючи приміщення , моя посуд , допомагаючи на заправці. Адже така традиція вчила б дітей звикати до роботи і не вирішувати свої проблеми за рахунок батьків .
Всі ринки , великі і малі , я зробила б критими , з красивими павільйонами , електронними вагами , вільними проходами і обов’язково високою культурою обслуговування .
У такому місті , я думаю , і люди стали б іншими – добрими і чуйними.
Я впевнена , що коли-небудь це все буде , може , не з нами , але з нашими дітьми точно. Тільки дайте нам можливість здійснити свої мрії на ділі !

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар