Мій Новий рік

Новий рік – це сімейне свято. Це час, коли в чудеса вірять навіть дорослі , а діти радіють в передчутті бажаного подарунка. Кожен намагається порадувати своїх близьких сюрпризом , підбираючи , чому ж здивувати , хтось поспішає додому до родини , яку вже давно не бачив. Всі наряджають святкову ялинку , запалюють гірлянди , готують різні смакоти і чекають в гості Діда Мороза.

Мій Новий рік – це особливе свято в році. До нього я починаю готуватися ще за місяць , придумуючи , які подарунки подарувати мамі і татові , чим порадувати бабусь і дідусів. Найбільше вони люблять , коли я роблю подарунок своїми руками. В основному я шукаю в різних журналах , як робити новорічні вироби , і намагаюся їх виготовити так , щоб ніхто їх не побачив завчасно.

Ближче до свята ми підписуємо святкові листівки та шолом їх всім родичам , які живуть далеко. На жаль , в наш час прийнято вітати близьких по телефону або Інтернету , але в нашій сім’ї незмінно живе традиція залишати побажання на листівці.

Ялинку ми вбираємо за кілька днів до свята . У нас багато гарних іграшок , але я намагаюся щороку придумати щось нове , що можна повісити на гілочку. Над прикрасою ми трудимося всією сім’єю : тато збирає ялинку , а ми з мамою її наряджаємо . Але справжнє почуття свята настає тоді , коли запалюється гірлянда . Її веселі вогники повідомляють , що зовсім скоро настане свято і принесе нам багато радості в будинок.

Перед святом я пишу лист Діду Морозу . У ньому я дякую минулий рік за все хороше і загадую бажання на майбутній рік. А ще я вказую , що хочу знайти під ялинкою і кладу цей лист на підвіконня.

На Новий рік ми готуємо багато смачних страв. Мама починає підготовку ще за день до свята , а я намагаюся їй всіляко допомогти . На свято до нас приходять гості – мамині й татові друзі . Вони теж приносять з собою щось смачненьке , і у нас виходить шикарний бенкет. Стіл ми прикрашаємо новорічними свічками , різнокольоровими серветками і гілочками живої ялинки . Таке оформлення , здається , робить будь-яку страву святковим і неймовірно смачним.

Коли ми вечеряємо і радіємо свята, до нас приходить Дід Мороз. Я його ніколи не бачила , але він завжди залишає під ялинкою найкращі подарунки . Я б хотіла його зустріти і подякувати йому за це.

Ось так я зустрічаю кожен Новий рік – у колі рідних і хороших людей. Ця традиція мені дуже подобається , і я сподіваюся , що ми від неї ніколи не відступимо .

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар