Мій улюблений твір мистецтва ІV варіант

Віктор Михайлович Васнецов — мій улюблений російський художник. Його картини переносять нас у світ народних казок, легенд, пісень, билин.

А моя улюблена картина Васнецова «Богатирі" — це живописне поетичне сказання про рідний народ та його хоробрих воїнів, безсмертних героїв. Зміст великого полотна навіяний російськими народними казками, легендами, билинами. Художник створив величний груповий портрет билинних воїнів. У цих мужніх богатирях живописець змалював найкращі риси російського національного характеру — силу і добродушність, поважність і великодушність. Кожен з них прекрасний сам по собі. Поважний та неквапливий богатир Ілля Муромець. Хитрий, молодий і красивий О. Попович. Відрізняється богатирською воїнською доблестю Добриня Никитіч. Вони на богатирському виїзді вдивляються у степову далечінь, чи немає де ворога. Такі ж у них і коні: могутні й жваві.

Коли я дивлюсь на них, мені передається велика сила, що йде від картини. Я дуже багато читав легенд про цих відомих богатирів, в моїй уяві вони поставали саме такими, якими їх намалював В. М. Васнецов.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар