Природа рідного краю

У різних частинах земної кулі природа відрізняється. Навіть на території однієї країни можуть бути відмінності, якщо ця країна більша. Як, наприклад, Росія. У Росії, у різних місцях, природа може бути різної, сильно відрізнятися від природи інших місць. Тому рідна природа для кожної людини - своя. Наприклад, для одних людей, природа рідного краю, це гори - гарні стрімкі скелі, схили, покриті травою або лісами, загадкові камені, рослини, характерні тільки для цих місць. Для інших рідний край природи - це холодне північне море, сиві хвилі, косяки риб, за яких відправляються рибальські сейнера. А для третіх - це море південне, тепле, з піщаними або гальковими пляжами, з жарким сонцем над ними, з виноградниками, які ростуть по всьому узбережжю.

Є рідна природа - простий лісочок, звичайна зелена галявина, звичні птахи, прості знайомі квіти. Тому, хто тут живе, така природа здасться занадто немудрої. А тому, хто раніше такого не бачив, навпаки, дуже романтичной, незвичайної.

Так, щоб на території однієї країни зустрічалися будь-які природні зони - більша рідкість. Для жителів Росії й ріки, і степу, і гори, і моря, і лісу, тундра, і тайга - все це рідна природа, багатство країни. Рідна природа - це всі водойми, і надра землі, корисні копалини, всі тварини, які водяться тут, всі рослини, які тут виростають. Наша природа дуже багата й заслуговує того, щоб ми неї береглися.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар