Роль книжки в житті людини 3 варіант

Чудовий витвір розуму та рук людини — книга. Вона міцно та надійно увійшла до нашого життя, стала світочем знань, скарбницею народного досвіду, вірним порадником. Без неї неможливо уявити життя сучасної людини. За статистикою близько 90 відсотків родин в нашій країні мають домашні бібліотеки. Любов до книги прищеплюється з дитинства.

Бібліотека в домі — це не просто зібрання книг, прикраса кімнати. Ні, вона відображає внутрішній світ господаря, його інтереси, те, чим він живе. Книги, як друзі, ідуть поруч з людиною все життя. Вони розповідають чудові казки, від яких світяться очі. З їх сторінок звучать чудові вірші, які надовго залишаються з нами. З них ми дізнаємось про життя народів інших країн, про великі відкриття науки, про зірки й планети, про рослини, тварин і багато іншого.

Коли мені сумно, я відкриваю улюблену книгу і поринаю в її світ, спілкуюсь з її героями. І сум іде геть. Я дуже люблю читати. Книга завжди була і буде моїм найкращим другом і порадником, який не зрадить, не залишить в тяжку хвилину.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар