Що для мене є дружба

Крім мами, тата та інших близьких родичів у нашому житті є ще друзі. Бути другом — дуже важко, адже для цього треба мати неабиякі здібності. А чи можу я назвати себе справжньою подругою?

Для чого мені потрібна подруга? Звичайно, не лише для того, щоб оцінити мій новий одяг або взуття. Подруга має підтримати мене в складній ситуації, це людина, на яку я можу точно покластися, як на себе саму.

Я завжди намагаюсь бути поряд зі своєю подругою, якщо їй потрібна моя допомога. Іноді буває ситуація, коли тебе не розуміють, коли ти відчуваєш себе одинокою. Саме в ці хвилини подруга має бути поряд, аби підтримати й допомогти.

Говорити про своїх друзів погано за їх спиною — це ганебно. Я ніколи так не робила й не буду робити. І справа навіть не в тому, що вони можуть почути, справа в тому, що після цього я перестану себе поважати, втрачу людську гідність.

Справжній подрузі можна розказати будь-що, вона вміє зберігати мої секрети і ніколи не розповість про них. Я намагаюсь наслідувати це правило і тримати свій язик за зубами, коли потрібно. Оскільки інакше я можу втратити не лише подругу, а й повагу оточуючих. Розказувати чужі таємниці дуже низько й недостойно, і я, про це постійно пам’ятаю.

Я намагаюсь бути справжньою подругою: чуйною, терплячою, уважною, але чи вдається це мені, вирішувати моїм друзям.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар