Чи логічною була поведінка Наташі Ростової в епілозі? (Другий варіант)

Не знаю, логічна чи ні трансформація образу Наташі в епілозі, але мені б дуже не хотілося бачити Наташу саме такою, якою її показує Толстой наприкінці роману. Просто мені шкода Наташу, жаль навіть за те, що її індивідуальність не одержала розвитку (я так вважаю).

Для мене Наташа — це втілення кипучого життя, яскравих барв, сильних людських почуттів, фантазії, поезії, любові. Образ Наташі Ростової для мене неодмінно асоціюється з чимось дивно легким, повітряним, граціозним. Я ніяк не можу розстатися із щирою Наташею, Наташею-чарівницею, здатною зробити будь-яке диво! І тому я ніяк інакше не можу сприймати її. Так і тільки так!

Для мене Наташа Безухова — це далеко не Наташа Ростова. Я не можу побачити в теперішній Наташі ту, яка могла зачарувати всіх навколо себе, з якою всім було гарно і весело. І раптом усе зникло — все відразу! Де те світло, що вона випромінювала? Наташа, тонка і рухлива, перетворилася в повну і широку жінку. "Тепер часто видно було одне її обличчя і тіло, а душі зовсім не було видно, тепер дуже рідко запалювався в ній колишній вогонь". Наташа опустилася, цілком зайнялася домашніми справами, і їй завжди бракувало часу, щоб зробити все те, що вона хотіла. І вже не доводилося говорити про різні вимоги до себе, що пред'являють узагалі жінки, тим: більше молоді. Це Наташі не стосується, це дуже далеке від справжнього її життя, у яке вона цілком занурена і з яким їй ніколи не розлучитися!..

Які різні Наташі!

Невже та — це вона теж?

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар