Чи вмію я працювати і відпочивати (2)

Дуже багато українських народних прислів’їв і приказок присвячено темі праці та відпочинку. «Без труда нема плода» — говориться в одному з прислів’їв, у якому відобразилась найбільша народна мудрість про значення праці в житті людини. Воно говорить, що кожна людина має свою мрію, проте без певних зусиль, наполегливої праці не зможе досягти успіху.

Я люблю працювати. Особливо мені подобається виконувати роботу, яка приносить мені задоволення. Поки що я не маю професії і не працюю, як це роблять мої батьки. Але я навчаюсь — і зараз це моя робота і мій обов’язок. Мені дуже подобається вчитися. Я розумію, що від того, як я буду навчатися в школі, залежать мої знання. Адже потім це знадобиться мені у навчанні у вузі та роботі. Тато часто каже мені: «Що посієш, те й пожнеш». Це значить, що чим більше я докладу зусиль зараз, тим легше мені буде в майбутньому. Також мені подобається отримувати гарні оцінки. Але для того, щоб одержати високий бал, треба ретельно вивчити завдання і добре відповісти. Це і є плід моєї праці.

Проте після виснажливої праці людині потрібен відпочинок. Для мене найкращий відпочинок — це разом з батьками поїхати на природу або до бабусі у село. Вона завжди зустрічає нас смачними пирогами і дуже радіє нам. Так само мені подобається зустрічатися зі своїми друзями: разом ми дуже весело проводимо час і завжди знайдемо, як відпочити від книжок. Проте не можна весь час відпочивати. Після літніх канікул неабияку радість мені приносить зустріч зі шкільними друзями. А як же хочеться знову сісти за шкільну парту!

Я хочу сказати, що праця та відпочинок необхідні людині. На мою думку, це дуже добре, коли після роботи можна гарно відпочити. Проте мені подобається і працювати, і виконувати роботу, яка приносить мені задоволення . А потім на мене чекає чудовий відпочинок.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар