Чи вмію я правильно відпочивати

На це питання кожен дасть позитивну відповідь, при цьому гадаючи, що якщо він не працює, то відпочиває. Але відпочивати слід після напруженої праці, а інакше кажучи, відпочинок треба заслужити. Кожна людина повинна вміти чергувати працю і відпочинок.

Праця для учнів — це передусім навчання. Процес пізнання вимагає старанності, посидючості та працьовитості, адже ти намагаєшся дізнатися якомога більше. До того ж одержані знання знадобляться у подальшому. Також людина повинна багато часу приділяти читанню книжок, адже читання є одним зі способів зізнання світобудови й формування власних поглядів і переконань.

У вільній від навчання час можна відпочити і зайнятися домашніми справами, допомогти батькам по господарству. Проте дуже часто ми лінуємося, тому необхідно займатися самовихованням.

Після сумлінної праці настає заслужений відпочинок. Відпочинок, на мій погляд, у будь-якому віці має бути активним. Це обов’язково заняття різноманітними видами спорту, туристичні походи, плавання, цікаві й змістовні бесіди з однолітками, танці тощо.

Наполегливо працюючи й активно відпочиваючи, ми привчаємо себе до правильного способу життя. А правильний спосіб життя — це і міцне здоров’я. Так намагаймося робити наше життя цікавим, адже це в наших руках.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар