Традиції моєї родини

У нашій сім’ї є речі , які передаються у спадок тільки по чоловічій або жіночій лінії.
У мого тата є кулон , який йому дістався у спадок від мого діда , а моєму дідові від мого прадіда. Коли мені виповниться 18 років , я отримаю в подарунок цей кулон.

Моя мама зберігає кільце , подароване їй бабусею. За правилами воно має перейти від матері до дочки чи дружині старшого сина. Я в сім’ї поки єдина дитина , і , може бути , це кільце буде належати моїй дружині .
Окрасою нашого святкового столу є торт «Чарівність ». Але не магазинний , а постряпанний моєю мамою . Рецепт цього торта мама дізналася від бабусі. Незважаючи на те що зараз в магазинах достаток тортів ( « Райська насолода » , « Дамські пальчики » , «Аліса » та інші) , бабуся і мама вважають : на сімейному святі повинна бути тільки домашня випічка . І чоловіки в нашій родині з ними погоджуються : торт «Чарівність » і красивий , і смачний , і просто принадність.

Всі чоловіки в нашій сім’ї завжди займалися спортом: боротьбою в молодості захоплювалися мої прадід і дід , переможцем багатьох спортивних змагань з вільної боротьби був батько.
Я протягом трьох років теж займаюся боротьбою , і нехай у мене результати поки не такі серйозні , я продовжую наполегливо тренуватися і вірю : буду чемпіоном!

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар