У шкільній бібліотеці (опис приміщення)

На першому поверсі нашої школи знаходиться шкільна бібліотека. Тут ми одержуємо підручники, тут можна взяти почитати будь-яку художню книжку.

Бібліотека розташована в двох великих кімнатах. У першій кімнаті два вікна, кілька столів зі стільцями — за ними можна почитати потрібну книжку саме тут, у бібліотеці. На столах — настільні лампи. Стіни прикрашені портретами великих письменників та видатних вчених. Понад стінкою, що напроти вікон, на металевому стелажі стоять книжки. Тут довідкова література: двомовні та тематичні словники, енциклопедії з різних галузей науки, а також підручники для всіх класів з усіх предметів. Ці книжки можна взяти самому, почитати тут, у читальному залі.

Біля дверей, що ведуть у другу кімнату, стоїть стіл бібліотекаря, а поряд — невеличка дерев'яна шафа зі скляними дверцятами, там зберігаються читацькі картки учнів. Нещодавно на столі бібліотекаря з'явився комп'ютер, тому можна швидко дізнатися, чи є потрібна книжка або коли її повернуть.

Друга кімната — це книгосховище. Тут і понад стінами, і посеред кімнати розташовані високі металеві стелажі з книжками. Стелажі мають кілька поверхів, майже сягають стелі. Щоб дістати книжку з верхнього поверху, бібліотекар користується переносною драбиною. Книжки систематизовані за алфавітом і тематично, тому знайти потрібну книжку можна дуже швидко.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар