Відгук про поезію А. К. Толстого

Учитель літератури влаштував нам зустріч з письменником – справжнісіньким. Ми насилу дочекалися кінця уроків. Письменник Василь Федоров прийшов в школу, щоб почути нашу думку про його щойно виданій книжці оповідань для дітей. До цієї зустрічі ми готувалися. По-перше, учитель розповів нам про творчість сьогоднішнього гостя і про нього самого. Розповіді Василя Федорова ми читали з учителем після уроків в школі. Мені особливо сподобалася розповідь про слоненя по кличці Бембі, який жив в зоопарку.

Бембі дуже прив’язався до працівника зоопарку Аркадію Петровичу. І коли той пішов на пенсію, слоненя так сумував, що адміністрації зоопарку довелося вблагати цієї людини повернутися і попрацювати ще. Розповідь так і називався: «На пенсію не відпустив слон». Хлопцям заздалегідь запропонували написати невеликі відгук про будь оповіданнях. Ці відгуки передадуть автору в день зустрічі. Я написав відгук про оповіданні «На пенсію не відпустив слон». Я написав, що ця розповідь схвилював мене зворушливими відносинами слоненяти і людини. Виявляється, тварина здатна відчувати почуття прихильності до людини, дуже тужити без нього, радіти появі одного. У свою чергу, людина проявляє свої найкращі якості, коли дружить з твариною, наприклад зі слоненям. Коли Аркадій Петрович дізнався, що слоненя без нього страждає, він повернувся в зоопарк, щоб доглядати за Бембі. Письменник виклав цю історію дуже емоційно, відчувається, що він добре знає життя і повадки слонів. У той же час він знайомий і з проблемами працівників зоопарку.

Автор помічає деталі, які свідчать про нелегку працю доглядачів зоопарку. У героя розповіді були неприємності в родині, але вони не відбивалися на його ставленні до слоненяті. Оповідання «На пенсію не відпустив слон» написаний доступною мовою. Після прочитання розповіді я начебто сам придбав друзів – слоненяти Бембі і працівника слоновника Аркадія Петровича. Про все це я написав у своєму відгуку. Після зустрічі з письменником минув час. Одного разу вчитель приніс на урок літератури пакет. У ньому виявилися книги письменника Василя Федорова. Він прислав їх для хлопців, чиї відгуки йому сподобалися найбільше. Одна з книг призначалася мені. На ній стояла дарчий напис Василя Федорова.

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар