Згаяного часу конем не здоженеш II варіант

Не існує машини часу, щоб повернути його плин назад і виправити зроблені в минулому помилки, зробити те, що не встиг. Плин часу невпинний. Не можна ступити в одну воду два рази, казали давні греки. Та вода, в яку ти входив вперше, вже далеко. Тому треба цінувати час сьогодні, щоб не жалкувати за ним завтра. Бо вже завтра «сьогодні» стане минулим.

Є люди, які за своє коротке життя встигають зробити більше, ніж інші за довге. Їм є про що розповісти, є чим пишатися, є чого в них навчитися. Вони не гаяли часу, ставили перед собою мету і робили все, щоб досягнути її. Вони живуть за принципом: «На годину спізнишся — за рік не доженеш». І вчать нас своїм життям, своїм власним прикладом працювати, не складати рук, коли важко, робити своє майбутнє сьогодні.

Наша сьогоденна праця — навчання в школі. Це фундамент, на якому будуватиметься подальше життя. Не зробиш чогось сьогодні, не вивчиш, прогуляєш — і вже не доженеш, не виправиш. Згаявши час в школі, не зможеш отримати тієї освіти, яку б хотілося, бо не вистачить знань, досвіду, уміння наполегливо працювати кожний день. І вже дивишся — хтось більш працьовитий, старанний пішов вперед, досяг чогось. А ти можеш залишитись на узбіччі життя. Тому роби своє майбутнє сьогодні і пам'ятай: «Згаяного часу конем не здоженеш».

Корисний матеріал? Додай в закладки:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар